ПРО НАС

Особливі умови для диллерів

Компанія G-lock готова до співпраці з будь-якою компанією, що займається або хоче займатися автоматичними воротами чи їх комплектуючими.

Станьте дилером, представником або партнером провідного виробника автоматики для воріт - компанії G-lock.

Ми пропонуємо тільки якісну продукцію!

G-lock здійснює оптові продажі автоматики та комплектуючих для воріт як великим оптом, так і дрібнооптовими партіями.

G-Lock присутній на українському ринку вже більше 3 років. З самого початку своєї діяльності компанія поставляє надійну і безпечну автоматику для розсувних та гаражних воріт. Завдяки своїм позиціям на ринку, впровадження нових технологій і залучення кваліфікованих кадрів, компанія займає провідне місце серед інших компаній, що пропонують автоматизацію воріт в Україні. У бізнесі, G-Lock спирається на тверде, всебічне обслуговування і задоволеність клієнтів. G-Lock був створений для забезпечення клієнтів якісною автоматикою та комплектуючими для гаражних воріт за доступними цінами.

За роки роботи ми накопичили великий досвід в постачанні високоякісного обладнання для будівництва об'єктів різного цільового призначення, а так само в наданні повного комплексу послуг з технічного супроводу, монтажу, гарантійного та сервісного обслуговування. Особливу увагу ми приділяємо пошуку правильного технічного рішення при реалізації проектів наших замовників. Наші фахівці готові дати необхідні консультації з питань вибору обладнання на будь-якій стадії проектування, а також надати необхідні технічні умови для монтажу.

Автоматика для воріт - це сукупність механічних та електронних елементів, призначених для відкривання і закривання воріт в автоматичному режимі.

Жителі всієї України можуть вигідно купити у нас електроприводи для воріт будь якого типу. Ми пропонуємо Вам продукцію провідних світових марок.

При виборі автоматики для воріт в першу чергу слід враховувати вагу стулки і інтенсивність її експлуатації. Для установки в приватний гараж знадобиться електропривод з меншим ресурсом і межею стійкості, ніж для промислової зони з високим автомобільним трафіком.

Ми пропонуємо Вам купити автоматику кращих бредів. Комплекти таких приводів включають лише необхідний мінімум елементів управління і безпеки.